همایش به خوبی انجام شد

 

هدف از شکل گیری همایش هنرمندان ایرانی و شب شعر

بنام آنکس که جان را فکرت آموخت با سلام خدمت تمامی حضار و سروران گرامی هنردوستان و هنرمندان و عزیزان اهل شعر و ادب که زحمت کشیده و در این همایش حضور پیدا کردند.

 

من دوسال پیش قدم به خاک مالزی گذاشتم در ایران که بودم سالها در انجمن های شعر و ادب و شب شعر شرکت می کردم علاقه وافری هم به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دارم متاسفانه رشته تحصیلات دانشگاهی ام  رشته کامپیوتر بوده اما همیشه علاقه بسیار زیادی به نویسندگی و سرودن شعر داشتم.

     با چند تا ازنشریات هم از جمله  نشریه ... ... همکاری داشتم من اعتقاد دارم باید ادبیات و گویش اصیل پارسی گذشته را با تشکیل شب شعر و انجمن های ادبی و با بزرگداشت  یاد شاعران پارس گوی همچون شاعر حماسی سرای ابوالقاسم فردوسی  گرامی و زنده بداریم تا سیر گویش پارسی به مرور زمان به بیراهه نیانجامد.

   بسی رنج بردم در این سال سی           عجم زنده کردم بدین پارسی

در این مدت دو سال در مالزی بسیار سعی کردم هر چه زودتر این حرکت را شروع کنم ولی بدلیل عدم شناخت به جامعه ایرانیان مقیم در مالزی از یک طرف و درگیری و مشغله ایجاد اشتغال برای خودم از طرف دیگر باعث شد با تاخیر صورت گیرد باز خوشحالم که توانستم این قدم را بردارم و راه را برای ادامه و برگزای هر چه بهتر از این برنامه ها برای ایرانیان عزیزم هموار کنم.

  با تشکر رضا مهتابی

15 می 2010

 دلیل نیاز مبرم به تشکیل شب شعر

 http://www.youtube.com/watch?v=Q2h4eUzwW8k

 

 

/ 0 نظر / 22 بازدید