( Leader Land ) سرزمين راهنمائی تجارت و جهانگردی

برگزار شدن تور قلعه الموت

با سلام به دوستان گلم که مارا در برگزاری تور بسیار زیبا قلعه الموت و دریاچه اوان در استان قزوین یاری کردند و برگ ذرین دیگری در دفتر خاطرات ایرانگردی مان به ثبت رساندند.

واقعا جای همه دوستانی که نبودند خالی بود در روز به یادماندنی و زیبا .

شرکت کنندگان: نفیسه پیرانی ، داریوش پیرانی، الهه حدادی،مریم مطلق ،کسری دارابی  ،خشایار زینعلی،سمیه خزائی پور،بابک لسانی ،فریبا حقیقی پور ،امیر حقیقی پور ، مریم حقیقی پور ،سارا عسگری،امیر کریمی ،مجیدمصطفی لو،آیسان عابدینی،سمین وحدت ،اکبر حسینی،رضا مهتابی .

روز جمعه همراه با ۱۸ نفر از تهران ۱۵/۵ صبح به راه افتادیم البته چون من کرج باید سوار میشدم ۶ صبح سوار مینی بوس شدم ساعت ۱۱ پای الموت بودیم .بعد از بازدید از قلعه الموت در دل درختان که از آبشار کنار قلعه الموت بهرمند میشد و جذابیت خاصی به آن منطقه بخشیده بود در کنار دوستان همدل نهار راصرف کردیم و ساعت ۳ بسمت دریاچه اوان راهی شدیم ساعت ۵/۳ کنار دریاچه بودیم و تا ساعت ۶ در کنار این دریاچه به تفریح پرداختیم . وبعد بسمت تهران روانه شدیم .درنهایت ساعت ۵/۱۰ شب تهران بودیم.

البته شایان ذکر است که خانم سارا عسگری هم زحمت  سرپرستی تیم وهم زحمت تدارکات رابر عهده داشتند که در اینجا جا دارد از این دوست صمیمی مان تشکر لازم را بعمل آوریم.  

تعدادی عکس از این برنامه :

تا اطلاع ثانوی خداحافظ فعلا رفتم یجای دور آنور آب ....برام دعا کنید ...

پيام هاي ديگران ()        PermaLink        ۱۳۸٧/٢/٢۱ - آنسوی مه